HEMEN ARA  SORU SOR
Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Arçelik Buzdolabı Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Arçelik Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Buzdolabı denildiği zaman Türkiyede akla gelen öncü markalardan birisi Arçeliktir.Yerli bir firma olan Arçelik Türkiyede ilk yerli buzdolabını 1960 yılında üretmiştir.Ayrıca 1975 yılında Eskişehir Buzdolabı İşletmesi üretime başlamıştır.

Buzdolapları beyaz eşyalar içerisinde önem arzeden eşyalardan birisidir.Bunu çok iyi bilen Arçelik ilk üretimden beri birçok çeşitte buzdolabı üretmiştir.Bu buzdolapları yıllar geçtiktçe daha da gelişmiştir.

Buzdolabı arızası yıllardan beri özellikle ev kadınlarının başını ağrıtmaktadır.Yiyecek ve içecek depolamakta büyük fayda sağlayan buzdolapları günümüzde ağrıza verdiğinde acilen tamire ihtiyaç duymaktadır.Çünkü temel gıda ve besin kaynakları bu beyaz eşyalarda depolanmaktadır.

Arçelik markası kuruluşundan beri birçok sayıda buzdolabı üretmiştir.Bu buzdolapları yıllar geçtikçe geliştirilmiş ve birçok donanıma sahip olmuştur.Yiyecek ve içeceklerin uzun süre bozulmamasını sağlayan güçlü buz dolapları,geniş iç hacimleriyle büyük saklama alanlarının oluşması ve buzdolaplarının içeriğindeki ekstra özelliklerle kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlanmıştır.Ancak bunlarla birlikte arıza durumunda derhal tamiratı gerekmektedir.Çünkü bir ev için buzdolabı diğer beyaz eşyalara göre daha fazla önem taşımaktadır.Bunu çok iyi bilen Arçelik, buzdolaplarının özelliklerini arttırdıkça kendi servisini de geliştirmiştir.Arçelik Buzdolabı Servisi Kayserinin birçok mahallesine hizmet götürerek vatandaşların mağduriyetini gidermek için çalışmaktadır.Bu mahalleler ve semtler Belsin, 19 Mayıs, Ambar, Cevizli, İldem, Hürriyet, Aydınlıkevler, Mimarsinan, Erkilet,Talas,Fevzi Çakmak,Yıldırım Beyazıt,Sümer,Yenişehir gibi sıralanabilir.

İklim Servis olarak Kayseride Arçelik Buzdolaplarının arızası durumunda değerli müşterilerimize yardımcı olmak ve sorunlarını çözmek temel hedefimiz durumundadır.Yukarıda değindiğimiz gibi Kayserinin en ücra mahallelerine İklim Servis kalitesiyle hizmet sunuyoruz.Siz değerli müşterilerimizin memnuyeti ve hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK