HEMEN ARA  SORU SOR
Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Buzdolabı Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Profilo Buzdolabı Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Profilo Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Profilo 1995 yılında Türkiyede ev aletleri üretmek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.Türkiyenin dört bir yanında 1200'ü aşkın satış noktası bulunan ülkenin en geniş dağıtım ağına sahiptir.Profilo zaman geçtikçe dayanıklı ev aletleri satmakta öncü bir firma haline gelmiştir.

Profilo buzdolapları mutfaklara estetik bir görüntü katarken işlevsellikten ödün vermeyen bir marka haline gelmiştir.Enerji tasarrufu konusunda ise gittikçe çıtayı yükseltmektedir.Profilo buzdolapları dayanıklılık ve üst düzeyde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Profilo buzdolaplarında HydroPlus, ChillerPlus, VitaPlus gibi daha fazla tazelik ve AirFresh filtre, emniyetli cam raflar gibi hijyen sunan özellikleri bulunmaktadır.Böylece kullanıcılarına sağlıklı bir yaşam sunar.Ayrıca Profilo müşterilerine sade bir tasarım sunmakla mutfaklarında şık görüntü isteyen kullanıcılara da alternatifler sunmakta kolaylıklar sağlamaktadır.

Profilo buzdolabında teknik servise büyük önem vermektedir.Türkiye çapında servislere ulaşmak mümkündür.Sağlam ve dayanıklılığı yüksek buzdolaplarında meydana gelen arızalarda ve tamirat durumunda Kayseride Belsin bölgesinde özel servis olarak İklim Servis kullanıcılarına destek ve hizmet sunmaktadır.İklim Servis yalnızca bölgesine hizmet götürmemekle birlikte Kayserinin birçok semt ve mahallesine de ulaşabilmektedir.

Profilo buzdolapları Türkiyede fazla tercih edilmekle birlikte Kayseride de fazlaca tercih edilmektedir.Bu nedenle İklim Servis teknik servis konusunda iş konusunda ciddiyetle çalışmaktadır.Bu konuda amaç Profilo buzdolabı kullanıcılarının sorunlarını ve arızalarını kendilerine ulaşıldığında acilen çözmektir.

İklim Servis Kayseride siz değerli Profilo buzdolabı kullanıcılarının sorunlarını gidermek için gerekli hassasiyeti göstermektedir.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi
Talas Profilo Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK