HEMEN ARA  SORU SOR
SERVİS BÖLGELERİ
Hacılar beyaz eşya servisi

Hacılar beyaz eşya servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Hacılar beyaz eşya servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Hacılar beyaz eşya servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39


BEYAZ EŞYA SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER 

İhtiyacınıza ve evinize en uygun olabilecek modelleri seçin.
   
Hacim, beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Öncelikle beyaz eşyanın yerleştirmek istediğiniz yere sığıp sığmayacağından emin olun.kayseri beyaz eşya kombi servisi 
   
Beyaz eşya seçerken, ürünün fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenin.
   
Teknik servis desteği olan markaları tercih edin.www.iklimservisi.com
   
Cihazın ne kadar enerji tükettiğini gösteren “enerji sınıfı” birimine göz atın. Bu birim A harfinden F harfine giden sıralama ile verimliliği gösterir. A grubu, bu sınıflar içinde en verimlisi olup aynı performansı minimum enerji harcayarak yerine getirir.
   
Herhangi bir elektrik kesintisinde sorun yaşamak istemiyorsanız, buzdolabınızı alırken öncelikle saklama süresine dikkat edin.
   
Gıdalarınızı kolaylıkla saklamak için rafları geniş ve kullanışlı buzdolaplarını tercih edin.kayseri bosch profilo servisi
   
Bulaşık makinesi alırken, makinenin çok programlı olmasından ziyade ihtiyacınızı görecek programlara sahip olmasına dikkat edin.
   
Çamaşır makinesi alırken kısa süre ve ön yıkama programlarının olmasının yanı sıra ihtiyacınıza göre kg kapasitesi ve sıkma devri özelliklerini de göz önünde bulundurun.kayseri çamaşırmakinası servisi
   
Yorgan yastık gibi eşyaları yıkamak ya da kuru temizlemeye para vermek istemeyenler yüksek kapasiteli makineleri tercih etmelidir.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK