HEMEN ARA  SORU SOR
Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Bosch Buzdolabı Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Bosch Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Bosch şirketi 1886 yılında Almanya'da Robert Bosch tarafından kurulmuştur. Bosch markası ilk yıllarında ''Hassas Mekanik ve Eletroteknik Atolyesi'' adı altında kurulmuştur.Şirket kurulduğunda küçük bir tesisatçı atölyesinde çalışmakta iken yıllar geçtikçe büyük bir şirkete dönüşmüş ve otomobil parçalarından beyaz eşyaya kadar geniş ürün yelpazesine sahip bir dünya devi konumuna gelmiştir. Bosch markası Avrupadaki ev aletlerinin en büyük üreticisi konumundadır.

Bosch 1910 yılında Türkiye'de temsilcilik açarak ürünlerini geliştirmeye devam etmiştir. Bosch beyaz eşyaları sağlamlık ve donanım açısından tercihen önde gelen eşyalardır.Bunların içerisinde Bosch buzdolapları Türkiye'de yabancı markaya rabet eden müşterilerini memnun etmektedir. Bosch buzdolabı konusunda müşterilerine uzun yıllar memnuniyet sağlamayı amaçlamaktadır.Bu nedenle dayanıklı,kolay bozulmayan ve ayrıntılı donanıma sahip buz dolapları üretmektedir.

Bosch kaliteli buzdolapları üretse de zamanla arıza veya yıpranma gösterebilir. Bu durumda Bosch'un Kayseri'de ulaşabileceğiniz bir teknik servisi olan İklim Servise ulaşabilirsiniz. İklim Servis Bosch buzdolaplarının arızalanması durumunda müşterilerine teknik servis ve tamirat imkanı sunmaktadır.Arıza durumunda İklim Servis bulunduğunuz yere kadar gelerek gerekse bulunan yerde arızayı gidermektedir.Eğer bulunduğunuz yerde tamir mümkün değil ise buzdolabınız servise götürülerek arıza giderilmektedir.

İklim Servis Kayserinin Belsin bölgesinde hizmet vermekte olup sadece bu bölgeyle kısıtlı kalmamaktadır.Kayserinin diğer bölge ve mahallerine de hizmet imkanı sunmaktadır.Arızalanan Bosch buzdolaplarının tamiri için İklim Servisin kalitesinden faydalanmak isteyen değerli Kayserililer bulundukları bölgeden de iletişime geçebilirler.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi
Talas Profilo Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK