HEMEN ARA  SORU SOR

Altus Buzdolabı Servisi

- 0 352 222 39 39

Altus Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın. Kayseri Beyaz Eşya Servisi - 0 352 222 39 39

Altus 1998 yılında Türkiye'nin en köklü beyaz eşya üreticisi olan Arçelik A.Ş.'nin markalarından biri olarak hizmet vermeye başlamıştır.Türkiye geniş bir dağıtım ağına sahip olan Altus beyaz eşya,ankastre ürün,elektrik süpürge,klima,su ısıtıcısı ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün hacmine sahiptir. Altus markası Türkiye,Romanya ve Rusya'da yer alan toplamda 14 üretim tesisine sahiptir.

Altus buzdolapları basit tasarımıyla dikkat çekmektedir.Bu nedenle Altus buzdolaplarının kullanımı diğer markalara göre daha kolaydır. Kulanımının rahat olması ve ulaşım açısından servisi fazla olduğundan kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Altus buzdolaplarının fiyatları Arçelik buzdolaplarına göre daha uygundur.Yani ekonomik yönden müşterilerin ceplerine hitap eden bir markadır. Ekonomik olması ise kolay bozulur veya fonksiyonel olarak düşüközellikte olması anlamına gelmemektedir. Altus buzdolaplarının no frost, çift kapılı,tek kapılı ve tezgah altı olmak üzere çeşitli seçenekleri mevcuttur.

Altus buzdolaplarının amacı kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak olduğu için yaygın bir teknik servis ağına sahiptir.Hızlı ve güvenilir teknik servisiyle Altus buzdolaplarının arızası giderilmektedir. Kayseri'de Altus buzdolaplarınızın arızası veya tamirinde İklim Servis olarak sizlere hizmet veriyoruz.

İklim Servis, Altus buzolaplarınızın daha iyi çalışması ve destek için siz değerli Kayserililerin bizlere ulaşmasını temenni etmektedir.Kayserinin ücra mahallerine kadar teknik destek sağlayan İklim Servis gerekirse evinizde tamirat yapabilir. Eğer evde tamiratı mümkün değilse servise götürülerek de arıza giderilebilir.
DİĞER YAZILARIMIZ
Arçelik Buzdolabı Servisi
Kayseri Beko Servisi
Talas Beko Servisi
Talas Bosch Servisi
Erkilet Buzdolabı Servisi
Beko Buzdolabı Servisi
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK