HEMEN ARA  SORU SOR
Beko Buzdolabı Servisi

Beko Buzdolabı Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Beko Buzdolabı Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Beko Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Beyaz eşya denildiği zaman akla gelen kaliteli markalardan birisi de Beko markasıdır. Beko beyaz eşyaları yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olarak bir ilki başarmıştır.Kurulduğu 1950'li yıllarda Türkiye'ye döviz kazandırma amacıyla kurulan Beko ilk yıllarında ülkemizin bulunduğu durumlardan dolayı şirket olarak faaliyete geçememiştir.Ancak 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile üretimlerine başlamıştır.

Beko buzdolapları yurt dışında birçok ülkeye satılmaktadır. Beko 2012 yılında önemli markaları geride bırakarak Avrupa'da en çok satılan buzdolabı markası olmuştur. Bu da Beko markasının kaliteli üretiminden kaynaklanmaktadır. Türkiye'de ise Beko buzdolapları servis kalitesi sayesinde birçok ev hanımının tercihi durumundadır.

Kaliteli bir marka olan Beko,buzdolaplarının arızalanmasında tamirat için teknik servise büyük önem vermektedir. Kayseri'de Beko buzdolaplarının teknik servisi Belsin bölgesinde İklim Servis tarafından sağlanmaktadır.Güçlü ve geniş hizmet ağı sayesinde İklim Servis Beko buzdolaplarının arızası durumunda veya destek için Kayserinin en uzak mahallerine dahi hizmet götürmektedir.

Kayseri'de kışa yönelik hazırlıklarda gıda ihtiyaçlarının depolanması veya günlük ihtiyaçlar için buzdolabı büyük önem taşır.Bu ihtiyacınızı karşılayacak olan Beko buzdolapları sizi memnun edecektir.İklim Servis güvencesiyle Beko buzdolaplarının teknik desteğinde ve tamirinde ihtiyacınız olduğu zaman Kayserinin hangi mahallesinde olursanız olun sizin yanınızdayız
DİĞER YAZILARIMIZ
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi
Talas Profilo Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK