HEMEN ARA  SORU SOR

Beko Buzdolabı Servisi

- 0 352 222 39 39

Beko Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın. Kayseri Beyaz Eşya Servisi - 0 352 222 39 39

Beyaz eşya denildiği zaman akla gelen kaliteli markalardan birisi de Beko markasıdır. Beko beyaz eşyaları yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olarak bir ilki başarmıştır.Kurulduğu 1950'li yıllarda Türkiye'ye döviz kazandırma amacıyla kurulan Beko ilk yıllarında ülkemizin bulunduğu durumlardan dolayı şirket olarak faaliyete geçememiştir.Ancak 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile üretimlerine başlamıştır.

Beko buzdolapları yurt dışında birçok ülkeye satılmaktadır. Beko 2012 yılında önemli markaları geride bırakarak Avrupa'da en çok satılan buzdolabı markası olmuştur. Bu da Beko markasının kaliteli üretiminden kaynaklanmaktadır. Türkiye'de ise Beko buzdolapları servis kalitesi sayesinde birçok ev hanımının tercihi durumundadır.

Kaliteli bir marka olan Beko,buzdolaplarının arızalanmasında tamirat için teknik servise büyük önem vermektedir. Kayseri'de Beko buzdolaplarının teknik servisi Belsin bölgesinde İklim Servis tarafından sağlanmaktadır.Güçlü ve geniş hizmet ağı sayesinde İklim Servis Beko buzdolaplarının arızası durumunda veya destek için Kayserinin en uzak mahallerine dahi hizmet götürmektedir.

Kayseri'de kışa yönelik hazırlıklarda gıda ihtiyaçlarının depolanması veya günlük ihtiyaçlar için buzdolabı büyük önem taşır.Bu ihtiyacınızı karşılayacak olan Beko buzdolapları sizi memnun edecektir.İklim Servis güvencesiyle Beko buzdolaplarının teknik desteğinde ve tamirinde ihtiyacınız olduğu zaman Kayserinin hangi mahallesinde olursanız olun sizin yanınızdayız
DİĞER YAZILARIMIZ
Arçelik Buzdolabı Servisi
Kayseri Beko Servisi
Talas Beko Servisi
Talas Bosch Servisi
Erkilet Buzdolabı Servisi
Kayseri Arçelik Servisi
Talas Buzdolabı Servisi
İldem Profilo Servisi
Talas Arçelik Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK