HEMEN ARA  SORU SOR

Vestel Fırın Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Vestel Fırın Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Vestel Fırın Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Vestel bir Türk markası olarak yerli üretimin ne kadar güçlü olduğunu kullanıcılarına gösteren bir markadır.Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve halen de geliştirilmeye devam edilen Vestel beyaz eşyalarının hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok kullanıcısı vardır. Vestel'in elektronik ev aletlerinden beyaz eşyalara kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.Vestel ayrıca küçük ev aletleri de üretmektedir.

Vestel'in üretmiş olduğu en sağlam ürünlerden birisi fırınlardır.Ev hanımlarının olmazsa olmazı olan fırınlar mutfakların vazgeçilmez beyaz eşyasıdır.Gerek yemek pişirmede gerekse pasta yapımında kullanılan fırınlar birçok gıdanın pişmesinde ve ısıtılmasında kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. Vestel ayrıca kullanıcılarına 7 yıl süreyle garanti vermektedir.

Vestel iki farklı çeşitte fırınlar üretmektedir.Bunlar solo fırınlar ve ankastre fırınlardır.İki farklı ürün de çokça tercih edilmektedir. Vestel marka fırınların 3 farklı fonksiyonu bulunmaktadır.Bunlar turbo,elektro turbo ve multifonksiyonel fırınlardır. Vestel fırınlarında saatsiz,dijital,mekanik ve analog olmak üzere 4 farklı saat tipi bulunmaktadır. Vestel fırınlarının beyaz,siyah,gri,inoks,vizon ve krem gibi farklı renkte modelleri mevcuttur.

Vestel fırınlarının çok sağlam olduğundan bahsetmiştik.Sadece dayanıklı olmasının yanında işlevsel olarak da kullanıcıların mutfaklarında yerini almıştır.Birçok ev aletinde olduğu gibi Vestel fırınlarında da zamanla arızalar görülebilir.Bu arızaların önüne düzenli olarak yapılan bakımlar sayesinde geçilebilir.Ancak arıza durumunda yine de bir teknik servise ihtiyaç duyabilirsiniz. Kayseri'de Vestel fırınlarının arızası,bakımı ve parçalarının değişiminde hizmet veren bir servis olarak İklim Servis bulunmaktadır.Fırında pişirdiğiniz gıdaların sağlığınız için önemini iyi bilen İklim Servis,Vestel fırınlarınızın sorunun hızlı bir şekilde çözmek için var gücüyle çalışmaktadır.İklim Servis gelişen teknolojiye ayak uyduran çalışma sistemiyle,tecrübeli elemanlarıyla ve teknik desteğiyle vatandaşlara teknik servisten daha öte bir hizmet sunmaktadır. Kayseri'de yer ve bölge gözetmeksizin yardıma koşan bir servis İklim Servisten başkası değildir.

İklim Servis Kayserinin uzak veya yakın birçok yerine hizmet götürmektedir. Nerede olursanız olun İklim Servise gönül rahatlığıyla ulaşıp yardım isteyebilirsiniz.Bu nedenle İklim Servis Vestel fırınlarınızın tamiri ve bakımlarında sizin en yakın yardımcınızdır.

DİĞER YAZILARIMIZ
Kayseri Fırın Servisi
Mimsin Fırın Servisi
Erkilet Fırın Servisi
Belsin Fırın Servisi
İldem Fırın Servisi
Talas Fırın Servisi
Arçelik Fırın Servisi
Beko Fırın Servisi
Kayseri Bosch Fırın Servisi
Kayseri Profilo Fırın Servisi
Kayseri Altus Fırın Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK