HEMEN ARA  SORU SOR

Kayseri Altus Fırın Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Altus Fırın Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Altus Fırın Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Ekonomik sebeplerden dolayı insanlar beyaz eşya alırken öncelik olarak fiyatlarına bakmaktadır.Günümüzde beyaz eşya markaları fiyatlar konusunda uygun fiyat olarak birbirleriyle yarışmaktadır.Bu markalar içerisinde fiyat olarak en uygun olanlardan birisi de Altus markasıdır.

Altus ürettiği beyaz eşyalarda basit kullanım,sade bir görüntü ve fiyat olarak da cebe hitap eden ürünler üretmek gibi hedefler koymuştur.Bu ürünler içerisinde Altus fırınları sağlamlığı,işlevsel olması ve şık görüntüsüyle mutfakların vazgeçilmez beyaz eşyası olmuştur.

Altus,ürettiği ankastre fırınlarda kullanıcılarına inoks,siyah ve beyaz renk seçeneklerini sunmuştur. Altus fırınları basit kullanım şekliyle ve sade olmakla birlikte şık görüntüsüyle kullanıcılarını memnun etmektedir. Altus,tüm ürünlerinde olduğu gibi fırınlarda da garanti süresi vermektedir. Altus ürettiği solo ve ankastre fırınlara 3 yıl garanti süresi vermektedir. Altus fırın alırken bir miktar daha ödeme yaparak +4 yıl daha garanti süresi satın alabilirsiniz.Ayrıca solo ve ankastre fırınlar için ücretsiz olarak montaj yapabilmektedir.

Altus fırınları sağlamlığı,şıklığı ve kolay kullanımının yanında işlevsel olarak da kullanıcıların birçok işini rahat bir şekilde görmektedir.Bu özelliklerin bulunması Altus fırınınızın bozulmaması anlamına gelmemektedir.Yani her beyaz eşyada olduğu gibi Altus fırınları da arıza gösterebilir.Böylesi durumlarda bir teknik servisten yardım almak sizin yararınıza olacaktır.

Kayseri bölgesinde sınır tanımadan bir teknik servis desteği sağlayan İklim Servis bulunmaktadır.İşini bilen kalifiyeli elemanlardan oluşan İklim Servis parça değişiminden bakıma kadar Altus fırınlarının dertlerine deva olmaktadır.Çünkü kullandığınız fırın mutfağınızın olmazsa olmazıdır.İklim Servis yaşadığınız sorunları kendi sorunu olarak görmekte ve arızaları hızlı bir şekilde gidermektedir.Bu sorunları gidermek için ise Kayseri'de bölge ve mahalle gözetmeden hizmet vermektedir.Örneğin Belsinden İldeme,Erkiletten Talasa,Beyazşehirden Ambara kadar geniş bir hizmet ağına sahiptir.Bu nedenle Kayserinin neresinde olursanız olun İklim Servise gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Altus fırınlarınızın arızasında İklim Servis 7 gün 24 saat sizin en yakın yardımcınızdır.
DİĞER YAZILARIMIZ
Kayseri Fırın Servisi
Mimsin Fırın Servisi
Erkilet Fırın Servisi
Belsin Fırın Servisi
İldem Fırın Servisi
Talas Fırın Servisi
Arçelik Fırın Servisi
Beko Fırın Servisi
Vestel Fırın Servisi
Kayseri Bosch Fırın Servisi
Kayseri Profilo Fırın Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK