HEMEN ARA  SORU SOR

Kayseri Profilo Fırın Servisi

- 0 352 222 39 39

Kayseri Profilo Fırın Servisi hizmeti için hemen bizi arayın. Kayseri Beyaz Eşya Servisi - 0 352 222 39 39

Profilo üretmiş olduğu küçük ev aletlerinde,beyaz eşyalarda ve diğer elektronik cihazlarda sağlamlık ve dayanılırlık ölçüsünü baz almıştır. Profilo Türkiye'de yaklaşık olarak 1200'ü satış noktası sayesinde kullanıcı yelpazesini büyük ölçüde genişletmiştir.

Profilo markasının üretmiş olduğu ve yaygın bir şekilde kullanılan eşyalardan birisi de fırınlardır. Profilo fırınlarının içerisinde ısı yalıtımlı çift cam bulunmaktadır.Böylelikle fırının iç ısısı uzun süre korunması sağlanmaktadır.Yani ısı anlamında bir tasarruf elde edilmektedir. Profilo'nun üretmiş olduğu bazı modellerde bulunan ''ProGurme'' özelliği sayesinde fırında yoğurt yapabilirsiniz.Ayrıca bu özellik sayesinde fırınınızda meyve ve sebze kurutabilirsiniz.Fırının içindeki aparat sayesinde patlıcan,biber ve domates gibi yiyecekleri fırının içerisinde kurutabilirsiniz.

Profilo fırınlarının iç hacmi yeterince geniştir.Pişireceğiniz yiyecekler için yeterince uygundur. Bu fırınlarda ''3DPlus'' sıcak hava dolaşımlı özellik bulunmaktadır.Bu özellik sayesinde hamur işlerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Ayrıca hamurlarınız tam kıvamında pişecektir. Profilo ankastre ve tek ocak şeklinde de fırınlar üretebilmektedir.

Profilo her ne kadar dayanıklı ve fonksiyonel fırınlar üretse de zamanla arıza verme ihtimali bulunmaktadır.Gerek kullanımdan gerek zamana bağlı olarak Profilo fırınları sorun çıkartabilir.İklim Servis Kayseri bölgesinde fırınlarınızın arızası için kullanıcıları için kaliteli bir hizmet sunmaktadır.Bozulan Profilo fırınlarınızın tamiri,bozulan parçaların değişimi ve fırınlarınızın periyodik olarak bakımları İklim Servis tarafından yapılabilmektedir.

İklim Servis Kayseri'nin büyük bölgeleri olan İldem,Mimsin,Erkilet,Ambar,Belsin gibi yerlere hizmet götürürken Anayurt,Beyazşehir,Sümer,19 Mayıs gibi uzak mahallelere de hizmet götürmektedir.

İklim Servis gelişen teknolojiye ayak uydurarak Profilo fırınlarınızın her türlü arızasını tamir etmek için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.İklim Servis Kayseri'de Profilo fırınlarınızın arızasında sizin en yakın yardımcınızdır.
DİĞER YAZILARIMIZ
Arçelik Fırın Servisi
Kayseri Fırın Servisi
Beko Fırın Servisi
Erkilet Fırın Servisi
Vestel Fırın Servisi
Talas Fırın Servisi
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK