HEMEN ARA  SORU SOR

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

- 0 352 222 39 39

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti için hemen bizi arayın. Kayseri Beyaz Eşya Servisi - 0 352 222 39 39

Bulaşık makineleri ev hanımlarının olmazsa olmaz dediği beyaz eşyalardan bir tanesidir.Kadınların evde en çok uğraştıkları kirli eşyaların başında tabaklar ve kaplar gelmektedir.Yemeklerden sonra kalan kirli tabak ve kaplar kadınların korkulu rüyası olmuş durumdaydı bir zamanlar.Gelişen teknoloji ve satış imkanlarıyla birlikte bunu fırsat bilen Arçelik,bulaşık makineleri de üretmeye başlamıştır.
Arçelik,diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi bulaşık makinelerinde de kendisine has bir yer edinmiştir. Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından birisi olan Arçelik,bulaşık makineleri konusunda da oldukça gelişmiş ve tercih edilen bir firmadır.

Arçelik,ürettiği çamaşır makinelerini ankastre ve normal bulaşık makineleri şeklinde ikiye ayırmıştır.Bu makineler dizayn ve şık görüntü açısından kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.Aynı zamanda kaliteli yıkama imkanı sağlayan Arçelik bulaşık makineleri,ön yıkama istemeden en zorlu kirleri bile çıkartmakta zorluk yaşamaz.

Arçelik bulaşık makineleri yapıldığı malzeme itibarı ile sağlam ve dayanıklı olmakla birlikte zamanla bakıma ihtiyaç duyabilir.Arıza verdiğinde ise acilen tamiri gerekmektedir.Bulaşık makinenizin çalışmaması durumunda elde yıkama zor olacağı için tamir yaptırılması önemli bir konudur.

Bulaşık makinelerinde su giriş valfi bozulduğunda makineniz su almaz.Suyu boşaltmakla görevli olan pompa motoru arızasında ise makineniz su boşaltımı yapamaz. Arçelik bulaşık makinelerinin su arızalarında eğer makinede emniyet sivici varsa bu parça da kontrol edilmelidir.Yani sorun emniyet sivicinde olabilir.Ancak bu parça sadece teknik servis tarafından değiştirilebilir.Görüldüğü gibi Arçelik bulaşık makineleri arızasında yüksek ihtimalle bir teknik servise ihtiyaç duyarsınız.

Kayseri bölgesinde Arçelik bulaşık makineleri tamirinde ve teknik desteğinde yardımınıza hazır bulunan İklim Servis,uzak yakın demeden arızalarınızı gidermek için gece gündüz çalışmaktadır.Bulaşık makinenizi kendiniz tamir etmeye kalktığınızda veya parça değişimi yapmaya çalıştığınızda makineye ve kendinize bir zarar verebilirsiniz.İklim Servis sizin yerinize makinedeki arızayı kısa sürede gidererek kıymetli vaktinizi heba etmenizi istemez.Daha kaliteli bir yıkama ve hızlı çözümler için İklim Servis kalitesini seçebilirsiniz.İklim Servis, Arçelik bulaşık makinelerinizin her türlü arızasında sizin yanınızda olup tek hedefi kaliteli bir hizmet anlayışıyla hayatınızı kolaylaştırmaktır.
DİĞER YAZILARIMIZ
Kayseri Bulaşık Makinası Servisi
Beko Bulaşık Makinesi Servisi
Erkilet Bulaşık Makinası Servisi
Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
Talas Bulaşık Makinası Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
İldem Bulaşık Makinası Servisi
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK