HEMEN ARA  SORU SOR
Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Profilo Bulaşık Makinesi Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Profilo Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Profilo,üretmeye başladığı ev eşyalarında temel çıkış noktasını sağlam ve fonksiyonel ürünler olarak belirlemiştir.Küçük ev aletlerinden beyaz eşyalara kadar uzanan tüm Profilo ürünleri gerek dayanıklılığı gerekse işlevselliği yönünden kullanıcılarına büyük rahatlık sağlamaktadır.Kurulduğundan beri ürettiği beyaz eşyalarda bu hedefinden vazgeçmeyen Profilo adını duyurmuş ve piyasada yüksek oranda tercih edilen bir beyaz eşya markası olmuştur.

Profilo ürettiği bulaşık makinelerinde dayanıklılığı ve işlevselliği iyi bir şekilde birleştirmiştir.Ayrıca bu bulaşık makinelerinin,mutfaklara şık ve sade bir görsellik kazandıran bir dış görüntüsü vardır.En zorlu lekeleri ve bulaşıkları çıkarmada çok maharetli olan bu bulaşık makineleri, Profilo tarafından 3 yıla kadar garanti imkanı sağlanmaktadır.Satın alırken ayrıca bir miktar daha ödeme yaparak garanti süresini 7 yıla çıkartabilirsiniz.Bu süre zarfında aldığınız bulaşık makinesini gönül rahatlılığıyla kullanabilirsiniz.

Profilo bulaşık makineleri size enerjiden de tasarruf etme imkanı sunar. Bulaşıklarınızın kirlilik düzeyine göre verimli bir yıkama sağlar.Günlük kirli bulaşıklarınızı 50 derecede yıkayabilirken tencere veya tava gibi büyük ve daha çok kirlenen bulaşıklarınızı ise 70 derecede yıkayabilirsiniz.''Yarım yük'' özelliğiyle bulaşık makinenizi tamamen dolmadan çalıştırıp verimli bir yıkama yapabilirsiniz. Profilo bulaşık makinelerinde 3 kademeli asansörlü üst sepetini rahatlıkla değiştirip bulaşıklarınızı makineye çok kolay bir şekilde dizebilirsiniz. Ayrıca Profilo,bulaşık makinelerinde iç çeliği için 10 yıl süreyle ''Antikorozyon'' garantisi imkanı da sunmaktadır.

Profilo bulaşık makineleri her ne kadar işlevsel ve sağlam olsa da garanti süresi içerisinde veya garanti süresi dışında arızalandığında bir teknik servise ihtiyaç duyabilirsiniz.Arıza durumunda teknik destek alabileceğiniz,bakım yaptırabileceğiniz ve parça değişimi yapabilen bir servis olarak Kayseri'de hizmet veren İklim Servis,Profilo bulaşık makinelerinizin her türlü sorununu gidermektedir.

İklim Servis hızlı güvenilir ve kolay çözümleriyle bulaşık makinenizin arızasını gidermektedir.Çünkü mutfakların olmazsa olmazı olan bulaşık makinesinin arızası hızlı giderilmez ise dağ gibi biriken bulaşıklarınız daha da artar.Bu da kullanıcılar için zor bir durumdur.İklim Servis güvencesiyle Profilo bulaşık makinelerinizi yerinde tamir ediyoruz ve sizlere teslim ediyoruz.Ancak yerinde tamiri mümkün değilse servise götürülüp sorun giderilmektedir.En zorlu parçaların değişimi de İklim Servis tarafından yapılabilmektedir.İklim Servis yakın veya uzak olsun Kayserinin en uzak yerlerine bile yardıma koşmaktadır.Hedefimiz arızalarınızın hızlı giderilmesi ve her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizdir.

DİĞER YAZILARIMIZ
Kayseri Bulaşık Makinası Servisi
Mimsin Bulaşık Makinası Servisi
Erkilet Bulaşık Makinası Servisi
Talas Bulaşık Makinası Servisi
İldem Bulaşık Makinası Servisi
Belsin Bulaşık Makinası Servisi
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Beko Bulaşık Makinesi Servisi
Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Kayseri Bulaşık Makinesi Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK